انتشارات حقوقی جاد ناشر آثار برگزیده کتب حقوقی می باشد که می توانید برای خرید کتاب حقوقی به آن مراجعه کنید همچنین برای خرید کتاب های جدید حقوقی که مطابق با قوانین به روز شده اند میتوانید به سایت انتشارات جاد مراجعه نمایید.  در تهران از دفتر مرکزی که در آدرس ولیعصر بالاتر از ظفر نبش بانک آینده پ 2551 ط 15 کتاب را تلفنی سفارش دهید. برای مشاهده بخشی از pdf کتاب ها، قرارداد ها و تمامی کتاب های منتشر شده می توانید به صفحه خرید کتاب حقوقی سایت جاد رفته و آنلاین از سایت نیز خرید کنید.

خرید کتب

انتشارات جاد

موسسه حقوقی بهنیایی در مدت فعالیت خود نسبت به برگزاری دوره‌های کوتاه مدت و کارگاه‌های متعدد اقدام نموده است و در تمامی دوره‌ها سعی بر این بوده که از اساتید و وکلای برجسته و پژوهشگران صاحب نظر کشور به عنوان مدرس بهره بگیرد.
هدف از برگزاری این دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی بهره گرفتن از تجربیات گرانقدر اساتید و وکلای صاحب نام و معتبر در عرصه علم حقوق به منظور بالا بردن مهارت علمی وکلای جوان و کارآموزان وکالت و همچنین مدیران و مشاوران حقوقی مجموعه‌های دولتی و خصوصی و مهم‌تر از همه تربیت پژوهشگران رشته‌های حقوقی بوده است.​​​​​​​

ادامه مطلب

دوره ها و کارگاه های آموزشی 

پرونده های حقوقی صرف، معمولا دارای چهارچوب خاص مالی می باشد. اینگونه پرونده ها از لحاض ارزش مالی و منتفع شدن یا متضرر شدن موکل اهمیت بسزایی در زندگی او می تواند داشته باشد. چه بسا با یک کار حقوقی ضعیف و صادر شدن یک دادنامه باخته موکل تمام هستی خودرا از دست بدهد. ویا بالعکس با یک حکم قوی موکل مالک میلیاردها تومان  گردیده است. معمولا غالب پرونده های شرکتی از این دست می باشند. در ذیل این متن به چند نوع از پرونده های حقوقی که در کمیسیون تخصصی دعاوی حقوقی دکتر بهنیایی بررسی و پیگیری می شود اشاره می کنیم.

کمیسیون ها

کمیسیون های تخصصی

این موسسه در جهت ارتقاء سطح کیفی مدیریت حقوقی در حوزه های مهندسی، عمرانی، پیمانکاری، بازرگانی، خدماتی و سایر حوزه های مرتبط، با رعایت اصول تخصصی و حرفه ای و از طریق کادر تخصصی خود شامل حقوقدانان، وکلا، کارشناسان و مهندسین مجرب، خدمات حقوقی و تخصصی خود را در حوزه های حقوق داخلی و بین المللی به اشخاص حقیقی و حقوقی، اعم از سازمانها، شرکت ها و موسسات دولتی و غیردولتی، عمومی و خصوصی، ایرانی و خارجی، در نقاط مختلف ایران ، منطقه و بین الملل ارائه می­ دهد.
در راستای حل دعاوی از افراد نخبه کشور موسسه بهنیایی بهره می برد.

ادامه مطلب

استفاده از برترین نخبگان حقوقی

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش